,

Parel van de Peel

Ticketprijs vanaf 15,00
Aanvang
20:15 uur

Parel van de Peel

Enthousiaste samenwerking tussen Together en UNA SONO heeft geleid tot een unieke theaterproductie met een zoektocht naar: de Parel van de Peel.

Ligt er nog iets verborgen ergens onder een oud turfveld….? Of is er nog iemand of iets te vinden achter dikke kasteelmuren, in een barst van de grond? Kan het geheim ontraadseld worden….? Muziek, dans en toneel nemen u mee naar vertrouwde en onbekende elementen in onze Peel. Er nemen maar liefst 5 Deurnese verenigingen deel aan dit bijzondere theaterevenement. De muzikale leiding is in handen van Mario Geurtjens en de begeleiding is in de vertrouwde handen van pianist: Ludmila Seroo-Ferroni. De koren zingen zowel afzonderlijk als gezamenlijk en dan staan er zo’n 100 zangers en zangeressen op het toneel!

Onder de bezielende leiding van regisseur Peter van Aar wordt een ware zoektocht ondernomen naar de Parel van De Peel. Naast de beide koren werken aan deze productie mee:

  • Percussiegroep PadaM
  • Theatergezelschap De Peelcomedianten
  • Showballetgroep Poertwa

Deze unieke coproductie wordt mede mogelijk gemaakt door bijdragen van:


Deze voorstelling vindt plaats in de Rabo Cultuurzaal. De Rabo Cultuurzaal is de grote zaal op de begane grond. De ticketprijs is inclusief pauzedrankje.